جلوه های ویژه

استودیو جلوه های ویژه دارای  مساحت 2218 متر مربع می باشد.این بازی تعاملی زنده ای است که محبوب ترین جلوه های ویژه مدرن سینمایی را نشان می هد. با حضورشرکت کنندگان و ارائه تکنیک های ویژه فیلم امکان یافتن فوت و فن های خاص جلوه های ویژه را به حضار نشان می دهند. 
 
 نمایش 30 دقیقه ای حقه های سینمایی را به آسانی همراه با خنده به اشتراک می گذارد. از اتاق پیش نمایش و نمایش اصلی تشکیل شده است که می تواند 600 بازدید کننده را در یک زمان در خود جای دهد. مخاطبان وارد اتاق پیش نشان خواهند شد که در آن بازیگران کنترل های سنتی و مدرن صوتی و پردازش فن آوری را نشان می دهند و سپس داوطلبانی از مخاطبان را انتخاب و فراخوانی می کنند که به آنها بپیوندند و  بخش های متفاوتی  از حقه های فیلم را بوجود آورند.
شرح عملکرد :
 
اتاق اصلی نمایش یک صحنه نمایش چند عملکردی و چند مقطعی است که دارای سبک های مختلفی مانند مصری ، غربی ، قلعه باستانی ، شهر مدرن و غیره می باشد. پشت این صحنه ها ، تجهیزات مخفی برای کنترل جلوه های ویژه می باشد که بازیگران و تماشاچیان انتخاب شده ، نمایش خود را در لابلای این صحنه ها مانند مبارزه جنگی و بازگشته سوپرمن انجام می دهند. می خواهید بدانید که راز ناپدید شدن بازیگر فیلم و بدنیا آمدن یک غول و هیولا چگونه است؟ 
 
استفاده از فن آوری صفحه نمایش سبز و تصویر مصنوعی ، این اعمال را به واقعیت تبدیل می کند. تنظیم خوب از صحنه های واقعی و مجازی باعث می شود که نمایش پر از جذابیت و جادو شود.
 
پارامترهای تکنیکی :
مساحت : 2218 متر مربع
ارتفاع : 12 متر
زمان نمایش : 30 دقیقه
ظرفیت : 300 نفر
مقدار حداکثر / ساعت : 600 نفر
منبع تغذیه : kw 316

No images found.